Beşiktaş uLan !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beşiktaş uLan !

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Erdoğan'dan taraftara çağrı.!

5 posters
YazarMesaj
Aerop
Moderatör
Aerop

Erkek Mesaj Sayısı : 74

Erdoğan'dan taraftara çağrı.! Empty
MesajKonu: Erdoğan'dan taraftara çağrı.!   Erdoğan'dan taraftara çağrı.! Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 10:16 pm

Beşiktaş Asbaşkanı Levent Erdoğan, önemli açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş Kulübü'nde Kurban Bayramı nedeniyle düzenlenen geleneksel bayramlaşma organizasyonu yapıldı.

Akaretler'de bulunan Divan Kurulu Lokali'nde gerçekleştirilen bayramlaşmaya, yönetim kurulu adına ikinci başkan Ertuğrul Kumcuoğlu, asbaşkanlar Levent Erdoğan, Behçet Ümitlen, yönetim kurulu üyeleri Nedim Sarsmaz ve Halim Aydın, divan kurulu başkanı Yalçın Karadeniz ile kulüp üyeleri katıldı.

Davetlilerin ve Beşiktaş camiasının bayramını kutlayan asbaşkan Levent Erdoğan, ''Bu mutlu gün, umarız takımımızla birlikte yaşayacağımız mutlu günlerin başlangıcı olur. El ele, birlikte güzel günlere ulaşmak için takımımızı ve yönetimimizi desteklemenizi hepinizden rica ediyorum. Ancak o şekilde başarılara ulaşabiliriz'' diye konuştu.

Kulüp ikinci başkanı Ertuğrul Kumcuoğlu ise bayram kutlama mesajıyla birlikte yaptığı değerlendirmede, Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin kuruluş tarihleri itibariyle yalnızca bir spor kulübü değil, yeni oluşum aşamasındaki Türkiye Cumhuriyeti'nin, milli mücadeleye baş koymuş insanların, ilk sivil toplum kuruluşları oluklarına dikkat çekerek, bu kulüplere yönelik söylenecek kötü sözlerin bir çok kişinin kemiklerini sızlatacağını aktardı.

-KARADENİZ: ''SABIRLI OLMALIYIZ''

Divan Kurulu Başkanı Yalçın Karadeniz, bayram kutlaması için yaptığı konuşmada, sıkıntılı günler yaşayan futbol takımına destek verilmesini istedi.

Beşiktaşlılar olarak bir galibiyetle şampiyonluk ilan ettiklerinden, bir yenilgiyle de her şeyi kaybetmiş havasına girdiklerinden yakınan Karadeniz, şunları söyledi:

''Takımımızı, teknik heyetimizi değiştirme imkanımız olmadığına göre, sistemi devam ettireceğimize göre, birlik ve beraberlikle sabır içinde olacağız. Takımımıza desteği devam ettireceğiz. Üç puanlık sistem içinde bir önceki hafta ikinci sıradayken, aldığımız bir yenilgiyle altıncı sıraya geriledik. Yine bir galibiyetle ikinciliğe, daha sonra da kazanacağımız maçlarla liderliğe yükselebiliriz. Sabırlı olmalı ve takımımızı desteklemeliyiz. En çok birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olan an, bu andır. Mutlu sona ulaşacağımıza inanıyorum.''

Karadeniz ayrıca, Divan Kurulu Lokali içinde maçları izledikleri televizyonun eskimiş olduğunu belirterek, üyeler adına asbaşkan Levent Erdoğan'dan yeni televizyon ricasında bulunurken, Erdoğan'da bu isteği olumlu karşıladı.

Bayramlaşma toplantısına katılanlar, basın mensuplarına hep birlikte fotoğraf ve görüntü verdiler.

Kaynak : www.htspor.com
Rifat_01
Yönetici
Rifat_01

Erkek Mesaj Sayısı : 37

MesajKonu: Geri: Erdoğan'dan taraftara çağrı.!   Erdoğan'dan taraftara çağrı.! Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 11:36 am

Erdogan yazınca bende başbakan sandım Dogru soylemiş ama :p
http://bjkcarsi.Li
Ahmet Atasev
Yavru kartaL

Erkek Mesaj Sayısı : 2

MesajKonu: Geri: Erdoğan'dan taraftara çağrı.!   Erdoğan'dan taraftara çağrı.! Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 11:46 am

harbi haa erdoğanı okuyunca bende öyle sandım :d doğru söylüyodu icraat varmıki.. taraftar yeterince arkalarında zaten.
anarchy20
Yavru kartaL
anarchy20

Erkek Mesaj Sayısı : 25

MesajKonu: Geri: Erdoğan'dan taraftara çağrı.!   Erdoğan'dan taraftara çağrı.! Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 12:18 pm

Aynen bende öyLe Very Happy dedim başbakan febe li değilmiydi diye
HeLLquiDe
Genç KartaL
HeLLquiDe

Erkek Mesaj Sayısı : 60

MesajKonu: Geri: Erdoğan'dan taraftara çağrı.!   Erdoğan'dan taraftara çağrı.! Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 4:57 pm

Taraftar hep sabırla bekliyor zaten işinizi yapın siz biz eminiz şampiyonuz bu sene

Erdoğan'dan taraftara çağrı.!
1 sayfadaki 1 sayfası