Beşiktaş uLan !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beşiktaş uLan !

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ümraniye'de zirve

YazarMesaj
Ahmet Yavuz
Yönetici
Ahmet Yavuz

Erkek Mesaj Sayısı : 95

Ümraniye'de zirve Empty
MesajKonu: Ümraniye'de zirve   Ümraniye'de zirve Icon_minitimeSalı Ara. 30, 2008 1:45 pm

Beşiktaş Yönetim Kurulu, bu akşam Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde toplandı.

Beşiktaş Yönetim Kurulu, bu akşam Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde toplandı.

Başkan Yıldırım Demirören'in de yer aldığı toplantıda, son günlerde gündemi oluşturan konuların konuşulduğu öğrenilirken, oyunculara ve ödeme yapılması gereken birimlere yapılacak ödemelerin masaya yatırıldığı belirtildi. Yaklaşık üç saat süren toplantıda daha çok maddi konuların konuşulduğu ifade edilirken, sezonun ikinci yarısı öncesi son bir değerlendirme yapıldığı da kaydedildi.

Öte yandan devre arası tatili için ülkesine giden ve hala İstanbul'a dönmeyen Cisse'ye verilecek cezanın bu toplantıda konuşulmadığı öğrenildi. Siyah beyazlı yönetimin bu futbolcu ile ilgili kararını, Cisse'nin İstanbul'a dönmesinin ardından vereceği belirtildi.

Ayrıca 5 Ocak'ta başlayacak transfer dönemi öncesi yapılan bu son yönetim kurulu toplantısında, herhangi bir futbolcu isminin gündeme gelmediği öğrenildi. Transfer ile ilgili bir şu an için bir çalışması olmayan yönetim kurulunun, ilerleyen günlerde teknik heyetin raporu doğrultusunda transfer çalışmasına başlayabileceği belirtildi.

Kaynak: DHA
http://www.bjkcarsi.li/

Ümraniye'de zirve
1 sayfadaki 1 sayfası