Beşiktaş uLan !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beşiktaş uLan !

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Beşiktaş'ta Pirim Dopingi

YazarMesaj
HeLLquiDe
Genç KartaL
HeLLquiDe

Erkek Mesaj Sayısı : 60

Beşiktaş'ta Pirim Dopingi Empty
MesajKonu: Beşiktaş'ta Pirim Dopingi   Beşiktaş'ta Pirim Dopingi Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 4:52 pm

Beşiktaş'ta gözler hafta sonu oynanacak Galatasaray maçına çevrilirken, yönetim de Teknik Direktör Mustafa Denizli'nin isteğiyle derbi maçın primini belirledi.Bu sezon yönetimin isteğiyle 4 maçlık periyoda verilen prim, Denizli'nin ısrarıyla Galatasaray maçı için özel olarak belirlendi. Yönetimin derbi maçtan alınacak galibiyette futbolculara yaklaşık 10'ar bin YTL pirim verileceğini bildirdiği öğrenildi.

"SORUNU OLAN ASKIYA ALSIN"

Siyah beyazlı takım Galatasaray maçının hazırlıklarına da bir günlük tatilden sonra basına kapalı olarak tekrar başladı. Sabah yapılan yapılan antrenman öncesi futbolcularıyla görüşen Denizli'nin "Umarım dün yaptığınız bir günlük izin size iyi gelmiştir ve hiç bir sorununuz kalmamıştır. Artık herkesin sadece bu maçı düşünmesini istiyorum. Kimsenin içeride parası yok, alacak prim yok, ayrıca bu maç için özel prim de var. Para konusu tamamdır. Özel sorunu olan varsa da pazar akşamına kadar askıya alsın. Daha sonra sorunu olan bana gelsin bizzat ben çözeceğim. Dediğim gibi; şimdi sadece derbi maçı düşünün" dediği öğrenildi.

Antrenmanda ise Denizli'nin futbolcularına sürekli uzaktan şu çalışması yaptırdığı ve çift kale maç sırasında da hem üçlü hem de dörtlü defans kurgusu üzerinde durduğu öğrenildi.

Beşiktaş'ta Pirim Dopingi
1 sayfadaki 1 sayfası