Beşiktaş uLan !
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Beşiktaş uLan !

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

'Herkesten çok üzgünüm'

2 posters
YazarMesaj
Ahmet Yavuz
Yönetici
Ahmet Yavuz

Erkek Mesaj Sayısı : 95

'Herkesten çok üzgünüm' Empty
MesajKonu: 'Herkesten çok üzgünüm'   'Herkesten çok üzgünüm' Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 8:04 pm

İnönü Stadı´nda ıslıklanan ve sahayı ağlayarak terkeden Kaptan Delgado, “Hiç beklemediğim bir tepkiydi. Duygularıma hakim olamadım” dedi.

‘Tam anlamıyla yıkıldım’
Beşiktaş'ta bir türlü isteneni veremeyen ve Ankaraspor karşılaşmasında gözyaşlarıyla sahayı terkeden Matias Delgado’nun yüzünden düşen bin parça... Taraftarların kendisini ıslıklamasını beklemediğini söyleyen Arjantinli futbolcu, “Tam anlamıyla yıkıldım. Hiç beklemediğim bir tepkiydi. Kötü oynadığımı kabul ediyorum, ancak bu güne kadar bana destek olan tribünlerden böyle bir davranış beklemiyordum” diye konuştu.

‘Kendimi affettireceğim’
“Islıklanıp, yuhalanmayı, yani istenmemeyi kabul edemedim” diyen Matias Delgado, “Bu yüzden gözyaşlarıma hakim olamadım. Çok duygulandım. Herkesten çok üzgünüm. Elimden geleni yapıp, taraftarlara kendimi affettireceğim” ifadesini kullandı. Takımdan ayrılmayı düşünmediğini belirten Delgado, “Beşiktaş benim yuvam. Saha içerisinde bazı sıkıntılar yaşıyor olabiliriz, ancak takımı zirveye biz taşıyacağız” dedi.
http://www.bjkcarsi.li/
zapo26
Yavru kartaL
zapo26

MesajKonu: Geri: 'Herkesten çok üzgünüm'   'Herkesten çok üzgünüm' Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 5:56 pm

sende ıslıkladın yawuz .. Laughing
Ahmet Yavuz
Yönetici
Ahmet Yavuz

Erkek Mesaj Sayısı : 95

MesajKonu: Geri: 'Herkesten çok üzgünüm'   'Herkesten çok üzgünüm' Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 6:01 pm

Very Happy yok la ben OoO OoO Delgado dıe bagırdım Very Happy
http://www.bjkcarsi.li/

'Herkesten çok üzgünüm'
1 sayfadaki 1 sayfası